_ _ _

Skladové vozy Dacia

Připravené ihned k odběru

Akční nabídka!

Skladové vozy Sandero se zimními pneumatikami ZDARMA!

Dopřejte si maximálně vybavený vůz a zaplaťte méně!

Navíc získáte pojištění GAP za zvýhodněnou cenu a záruku na 5 let ZDARMA

Úvěr Dacia Open

Dacia Sandero již za 120 Kč denně a bez akontace

již od 259 900 Kč

Dacia Duster

Kamerový systém Multiview
Systém sledování mrtvého úhlu
Automatická klimatizace

Nový audiosystém FOCAL

Špičkový zvuk dokonale vyladěný pro váš vůz

Nové pneumatiky Motrio

Pneumatiky značky Motrio pouze u nás od 1 029 Kč
_
Logan MCV Arctica SCe 75 Arctica Akce
ABS, Automatická aktivace výstražných světlometů, Autorádio, AUX, Dálkové centrální zamykání, Deaktivace airbagu spolujezdce, Elektrická zrcátka, Manuální… 243 100 Kč
bez DPH
Logan MCV Stepway Stepway - modrá azurite Předváděcí vůz
ABS, 4x airbag, Autorádio, Dálkové centrální zamykání, Dělená zadní sedadla, Elektrická přední okna, Elektrická zadní okna, Elektrická zrcátka, Parkovací…
| | 3

Sociální média

‼️JE ELEKTROMOBIL SKUTEČNĚ DRAHÝ? Server RNews.cz si vzal na testovací okruh spotřeby model ZOE, aby zjistil jak to tedy je co se týká ekonomiky jízdy. Vyplatí se tedy elektromobil? Níže se můžete podívat na zajímavé výsledky kolik vychází provoz v porovnání s vozem stejné kategorie (Clio): Trasa Brno - Praha (202km) 101,00Kč Zoe R90 465,00Kč Clio 0,9TCe Trasa Brno - Ostrava (170km) 85,00Kč Zoe R90 391,00Kč Clio 0,9TCe Když najedete ročně 30 000km, vyjdou vás náklady na PHM za rok: 15 000,00Kč Zoe R90 69 000,00Kč Clio 0,9TCe Za pět let při nájezdu 30 000km/rok tedy projezdíte: 75 000,00Kč Zoe R90 345 000,00Kč Clio 0,9TCe V městském provozu je možné držet spotřebu okolo 12kWh//100 km ( v testu dálniční provoz spotřebu zvedl na 14 kWh/100 km). Dobíjecí stanice například v Havířově u nemocnice bere 4 Kč za 1kWh. Ve výsledku znamenalo nabíjení z 20% na 100% částku 129 Kč. Dojezd stoupl na 300km. Navíc oproti benzínu vůz rekuperuje a ukládá energii zpět do baterií a dojezd se prodlužuje. V kontextu ekonomiky provozu je cestování s Renault ZOE naprosto nepřekonatelné, protože se dostanete na hodnotu 0,5Kč/km.

Víte, že dnes je mezinárodní den vody? 💦💧 Proto jsme s našimi vozy Z.E. navštívili den otevřených dveří společnosti Hellstein.cz! Dozvíte se zde jak na domácí čistírny odpadních vod. Také se můžete podívat a zeptat na 100% elektrické automobily Renault! Těšíme se na Vás v Šenově na ulici Petřvaldské.

JAK LEVNĚ OPRAVIT REZIVĚJÍCÍ PRAHY? Pokud však máte Renault nebo Dacii nemusíte číst dále. Protože zde se s korozí nebo rezivěním plechů rozhodně nesetkáte. Věřte tomu nebo ne, ale karoserie a nosné prvky jsou z oboustranného pozinkovaného plechu, následuje ponoření do kataforetické lázně, vyvoskování dutin a v neposlední řadě ochanný nátěr na podvozek. Takže koroze nemá prostě šanci! 👍👍 Pokud však vlastníte jiný vůz než Renault nebo Dacia, níže máme návod na levnou opravu. 👍😀 Budeme potřebovat: - jedno balení montážní pěny - jeden nůž - přípravek na tmelení - papírová páska na oblepení - sprej s podobným odstínem barvy Napřed vyčistíme rezavou část. Do volného prostoru nastříkáme montážní pěnu a necháme několik hodin zaschnout. Poté nožem odřežeme do požadovaného tvaru, tmelem zarovnáme a necháme zaschnout. Barevným sprejem zastříkáme na požadovanou barvu.

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios